CLT32-R44 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CLT32-R44 |
Beschrijving | FIXED IND 440NH 10.1A 7.6 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 440 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 10.1 A 7,6mOhm 4-SMD |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CLT32-R44 Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 7,6mOhm |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 165°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,106" (2,70mm) |
Stroom - verzadiging 13,5A |