CLT32-R44
Productnummer DigiKey
495-CLT32-R44TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-R44CT-ND - Cut Tape (CT)
495-CLT32-R44DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLT32-R44
Beschrijving
FIXED IND 440NH 10.1A 7.6 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
440 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 10.1 A 7,6mOhm 4-SMD
EDA/CAD-modellen
CLT32-R44 Modellen
DC-weerstand (DCR)
7,6mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,106" (2,70mm)
Stroom - verzadiging
13,5A