MEM1005PP251T001
Productnummer DigiKey
445-174941-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174941-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174941-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MEM1005PP251T001
Beschrijving
FILTER LC(PI) 250MHZ SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LC (Pi) EMI-filters 3rd Bestelling Laagdoorlaat 1 kanaal 350 mA 0402 (1005 metrisch), 4 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MEM1005PP251T001 Modellen
Categorie
Dempingswaarde
30dB @ 700MHz ~ 3GHz
Fabrikant
TDK
Stroom
350 mA
Serie
ESD-bescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
Datalijnen voor mobiele apparaten
Type
Laagdoorlaat
Spanning - nominaal
10V
Filtervolgorde
3rd
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
LC (Pi)
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch), 4 PC-pad
Aantal kanalen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Drempel- / middenfrequentie
250MHz (grens)
Hoogte
0,016" (0,40mm)