MMZ0603S102HTD25
Productnummer DigiKey
445-MMZ0603S102HTD25TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MMZ0603S102HTD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MMZ0603S102HTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMZ0603S102HTD25
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 200mA 1,25Ohm
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,25Ohm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Type filter
Signaallijn
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
1
Hoogte (max.)
0,013" (0,33mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)