MMZ0603S121CT000
Productnummer DigiKey
445-2143-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2143-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2143-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMZ0603S121CT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 200mA 450mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMZ0603S121CT000 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
450mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Hoogte (max.)
0,013" (0,33mm)
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz