MMZ1005B601CT000
Productnummer DigiKey
445-3337-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-3337-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3337-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMZ1005B601CT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 200mA 850mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMZ1005B601CT000 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
850mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz