MMZ1608D100CTAH0
Productnummer DigiKey
445-MMZ1608D100CTAH0TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MMZ1608D100CTAH0CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MMZ1608D100CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMZ1608D100CTAH0
Beschrijving
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
10 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 500mA 100mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMZ1608D100CTAH0 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
500mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
100mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,030" (0,75mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
10 Ohms @ 100 MHz