MMZ1608S102ATD25
Productnummer DigiKey
445-MMZ1608S102ATD25TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MMZ1608S102ATD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MMZ1608S102ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMZ1608S102ATD25
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 400mA 500mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
400mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
500mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)