MPZ0603S220HT000
Productnummer DigiKey
445-180335-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-180335-1-ND - Cut Tape (CT)
445-180335-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ0603S220HT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 1,9A 36mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,9A
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
36mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,013" (0,33mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedantie bij frequentie
22 Ohms @ 100 MHz