MPZ0603S330CT000 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MPZ0603S330CT000 |
Beschrijving | FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 33 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 750mA 90mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | MPZ0603S330CT000 Modellen |
Categorie | Nominale stroom (max.) 750mA |
Fabrikant TDK | DC-weerstand (DCR) (max.) 90mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0201 (0603 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Voedingsleiding | Hoogte (max.) 0,013" (0,33mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Impedantie bij frequentie 33 Ohms @ 100 MHz |