MPZ1005S221HT000 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 5.114
Gegevensblad
220 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 1,5A 95mOhm
MPZ1005S221HT000
Productnummer DigiKey
445-MPZ1005S221HT000TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ1005S221HT000CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ1005S221HT000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ1005S221HT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,5A
DC-weerstand (DCR) (max.)
95mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
220 Ohms @ 100 MHz