MPZ1005S300CT000
Productnummer DigiKey
445-2979-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2979-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2979-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ1005S300CT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 1,7A 35mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPZ1005S300CT000 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,7A
DC-weerstand (DCR) (max.)
35mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
30 Ohms @ 100 MHz