MPZ1608S600ATAH0
Productnummer DigiKey
445-MPZ1608S600ATAH0TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ1608S600ATAH0CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ1608S600ATAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ1608S600ATAH0
Beschrijving
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
60 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 3,5A 20mOhm
EDA/CAD-modellen
MPZ1608S600ATAH0 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
3,5A
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,030" (0,75mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
60 Ohms @ 100 MHz