SPM7054VC-100M-D
Productnummer DigiKey
445-SPM7054VC-100M-DTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-SPM7054VC-100M-DCT-ND - Cut Tape (CT)
445-SPM7054VC-100M-DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPM7054VC-100M-D
Beschrijving
FIXED IND 10UH 5.8A 35 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 5.8 A 35mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
7,6A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
35mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Type
Draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,295" L x 0,276" B (7,50mm x 7,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,213" (5,40mm)