VLS5045EX-101M | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | VLS5045EX-101M |
Beschrijving | FIXED IND 100UH 700MA 754 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 700 mA 754mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | VLS5045EX-101M Modellen |
Categorie | Stroom - verzadiging 800mA |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 754mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 105°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Trommelkern, draadgewonden | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos Niet-standaard |
Inductantie | Grootte / afmetingen 0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,177" (4,50mm) |