VLS5045EX-150M
Productnummer DigiKey
445-174845-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174845-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174845-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VLS5045EX-150M
Beschrijving
FIXED IND 15UH 1.9A 143 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.9 A 143mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VLS5045EX-150M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
2,2A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
143mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)