VLS6045EX-100M
Productnummer DigiKey
445-173039-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-173039-1-ND - Cut Tape (CT)
445-173039-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VLS6045EX-100M
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.4A 47 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.4 A 47mOhm Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VLS6045EX-100M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
3,9A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
47mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,236" L x 0,236" B (6,00mm x 6,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)