VLS6045EX-150M
Productnummer DigiKey
445-173041-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-173041-1-ND - Cut Tape (CT)
445-173041-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VLS6045EX-150M
Beschrijving
FIXED IND 15UH 2.5A 75 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2.5 A 75mOhm Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
VLS6045EX-150M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
3,1A
DC-weerstand (DCR)
75mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,236" L x 0,236" B (6,00mm x 6,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)