VLS6045EX-2R2N
Productnummer DigiKey
445-173049-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-173049-1-ND - Cut Tape (CT)
445-173049-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VLS6045EX-2R2N
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 5.1A 19 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 5.1 A 19mOhm Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
VLS6045EX-2R2N Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
7,5A
DC-weerstand (DCR)
19mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,236" L x 0,236" B (6,00mm x 6,00mm)
Tolerantie
±30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)