VLS6045EX-4R7M
Productnummer DigiKey
445-173055-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-173055-1-ND - Cut Tape (CT)
445-173055-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VLS6045EX-4R7M
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 4.2A 27 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 4.2 A 27mOhm Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
VLS6045EX-4R7M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
5,8A
DC-weerstand (DCR)
27mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,236" L x 0,236" B (6,00mm x 6,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)