ANT-915-NUB-RPS
Productnummer DigiKey
343-ANT-915-NUB-RPS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANT-915-NUB-RPS
Beschrijving
RF ANT 915MHZ SHORT WHIP RP-SMA
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
915MHz ISM, LoRaWAN, LPWA Spriet, recht RF-antennes 902MHz ~ 930MHz 3,9dBi RP-SMA vrouwtje Connectormontage
EDA/CAD-modellen
ANT-915-NUB-RPS Modellen
VSWR
2,6
Verpakking
Zak
Versterking
3,9dBi
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
25 W
Aansluiting
RP-SMA vrouwtje
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequentie (midden/band)
915MHz
Hoogte (max.)
0,697" (17,70mm)
Frequentiebereik
902MHz ~ 930MHz