ANT-LPC-FPC-100
Productnummer DigiKey
343-ANT-LPC-FPC-100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANT-LPC-FPC-100
Beschrijving
RF ANT LTE CBRS FLEX ADHES UFL
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
750MHz, 876MHz, 1,58GHz, 1,96GHz, 2,35GHz, 2,44GHz, 2,59GHz, 3,55GHz General Purpose Flat Patch RF-antennes 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 960MHz, 1,553GHz ~ 1,609GHz, 1,71GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,4GHz, 2,4GHz ~ 2,485GHz, 2,496GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz 0,1dBi, 3,7dBi, 3,3dBi, 2,2dBi, 3,3dBi, 3,9dBi, 5dBi, 5,7dBi I-PEX MHF1 (U.FL) Lijm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ANT-LPC-FPC-100 Modellen
Categorie
VSWR
Fabrikant
TE Connectivity Linx
Return loss
-3,7dB, -11,7dB, -3,6dB, -5,1dB, -5,8dB, -9,5dB
Serie
Versterking
0,1dBi, 3,7dBi, 3,3dBi, 2,2dBi, 3,3dBi, 3,9dBi, 5dBi, 5,7dBi
Verpakking
Zak
Vermogen - max.
2 W
Status onderdeel
Actief
Functies
Kabel - 100mm
RF familie/standaard
Cellulair, navigatie
Aansluiting
I-PEX MHF1 (U.FL)
Frequentie groep
Breedband
Type montage
Lijm
Frequentie (midden/band)
750MHz, 876MHz, 1,58GHz, 1,96GHz, 2,35GHz, 2,44GHz, 2,59GHz, 3,55GHz
Hoogte (max.)
0.010" (0.20mm)
Frequentiebereik
698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 960MHz, 1,553GHz ~ 1,609GHz, 1,71GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,4GHz, 2,4GHz ~ 2,485GHz, 2,496GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz