CSH-SGFB-100-UFFR
Productnummer DigiKey
343-CSH-SGFB-100-UFFR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSH-SGFB-100-UFFR
Beschrijving
COAX CBL U.FL TO SMA 3.9"
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage U.FL (UMCC) naar SMA 1,32mm BUD coaxkabel 3,937" (100,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSH-SGFB-100-UFFR Modellen
Categorie
2e contact geslacht
Vrouwtje
Fabrikant
TE Connectivity Linx
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Verpakking
Zak
Lengte
3,937" (100,00mm)
Status onderdeel
Actief
Kabeltype
1,32mm BUD coaxkabel
Stijl
U.FL (UMCC) naar SMA
Totale impedantie
50 Ohms
1e connector
SMA jack
Kleur
Zwart
1e contact geslacht
Vrouwtje
Functies
Afgeschermd
Montagetype 1e connector
Paneelmontage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C