CSS-SGAF-050-STTN
Productnummer DigiKey
343-CSS-SGAF-050-STTN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSS-SGAF-050-STTN
Beschrijving
COAX CBL SMA TO CABLE 2"
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar kabel Halfstarre kabel 0,047" 2,000" (50,80mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSS-SGAF-050-STTN Modellen
Categorie
2e connector
Kabel (rond)
Fabrikant
TE Connectivity Linx
Lengte
2,000" (50,80mm)
Verpakking
Zak
Kabeltype
Halfstarre kabel 0,047"
Status onderdeel
Actief
Totale impedantie
50 Ohms
Stijl
SMA naar kabel
Frequentie - max.
8 GHz
1e connector
SMA jack
Kleur
Wit
1e contact geslacht
Vrouwtje
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C