YR1B2K49CC
Productnummer DigiKey
1712-YR1B2K49CCCT-ND - Cut Tape (CT)
1712-YR1B2K49CCTB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
YR1B2K49CC
Beschrijving
RES 2.49K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.49 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Metaalfilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
YR1B2K49CC Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±15ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 155°C
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,091" dia x 0,248" L (2,30mm x 6,30mm)