TPL-100/22X45F
Productnummer DigiKey
2085-TPL-100/22X45F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPL-100/22X45F
Beschrijving
CAP 100F -10% +20% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 10mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabrikant
Tecate Group
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,374" (9,50mm)
Capaciteit
100 F
Grootte / afmetingen
0,866" dia (22,00mm)
Tolerantie
-10%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,831" (46,50mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
10mOhm @ 1kHz