TPL-15/12X31F is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
15 F (EDLC), supercondensators 2.7 V Radiaal, blik 35mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 85°C
TPL-15/12X31F
Productnummer DigiKey
2085-TPL-15/12X31F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPL-15/12X31F
Beschrijving
CAP 15F -10% +20% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabrikant
Tecate Group
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,209" (5,30mm)
Capaciteit
15 F
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Tolerantie
-10%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
35mOhm @ 1kHz