TPLH-3R0/12WR10X30
Productnummer DigiKey
2085-TPLH-3R0/12WR10X30-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPLH-3R0/12WR10X30
Beschrijving
CAP 12F 3.0V T/H
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 F (EDLC) supercondensators 3 V Radiaal, blik 40mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
12 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±5%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,240" (31,50mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm @ 1kHz