H2PTFES0.13NT
Productnummer DigiKey
1030-H2PTFES0.13NT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
H2PTFES0.13NT
Beschrijving
HEATSHRINK 0.215" X 4' CLEAR
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Warmtekrimp Buizen, flexibel 0,215" (5,46mm) 2 naar 1 Helder 4,00' (1,22m)
Categorie
Dikte gerecupereerde wand
0,020" (0,51mm)
Fabr.
Materiaal
Serie
Functies
Vlamvertragend, bestand tegen oplosmiddelen
Verpakking
Bulk
Kleur
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-75°C ~ 260°C
Type
Krimptemperatuur
343°
Krimpratio
Houdbaarheid omhulsel
48 maand
Lengte
4,00' (1,22m)
Begin houdbaarheid omhulsel
Productiedatum
Binnendiameter - geleverd
0,215" (5,46mm)
Basisproductnummer
Binnendiameter - gerecupereerd
0,130" (3,30mm)