MBN1.50SV50
Productnummer DigiKey
1030-MBN1.50SV50-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBN1.50SV50
Beschrijving
GROUND BRAID TUBE 1.5"DIA X 50'
Gedetailleerde beschrijving
Buisvormig Aardingsvlecht 1,500" (38,10mm, 1 1/2") - buitendia X 50,0' (15,24m) 30AWG
Categorie
Grootte, geleverd
1,500" (38,10mm, 1 1/2") - buitendia
Dikte
0,025" (0,64mm)