PTN0.38BK500
Productnummer DigiKey
1030-PTN0.38BK500-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTN0.38BK500
Beschrijving
EXPAND SLEEVING 3/8" X 500' BLK
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Huls X 500' (152,40m) Zwart
Categorie
Lengte
500' (152,40m)
Fabrikant
Techflex
Dikte wand
0,025" (0,64mm)
Serie
Bedrijfstemperatuur
-70°C ~ 125°C
Verpakking
Spoel
Warmtebescherming
Hittebestendig
Status onderdeel
Actief
Bescherming tegen schuren
Abrasie- en snijbestendig
Type
Huls
Vloeistofbescherming
Benzinebestendig
Type attributen
Uitbreidbaar
Milieubescherming
UV-bestendig
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,375" (9,53mm)
Functies
Bestand tegen chemicaliën, Clean Cut, bestand tegen oplosmiddelen
Diameter - binnen, uitgezet
0,500" (12,70mm)