AMC1200STDUBRQ1
Productnummer DigiKey
296-34975-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-34975-1-ND - Cut Tape (CT)
296-34975-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMC1200STDUBRQ1
Beschrijving
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Gedetailleerde beschrijving
Isolatie Versterkers 1 Circuit Differentieel 8-SOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AMC1200STDUBRQ1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang / kanaal
20 mA
Fabr.
Spanning - Span (Min)
2.7 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type versterker
Soort
Automotive
Aantal circuits
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Type uitvoer
Differentieel
Type montage
Opbouwmontage
-3 dB bandbreedte
100 kHz
Verpakking / doos
8-SMD, knikvleugel
Spanning - ingang offset
200 µV
Apparaatpakket leverancier
8-SOP
Stroom - voeding
5,4mA