AMC1301EVM
Productnummer DigiKey
296-44429-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMC1301EVM
Beschrijving
EVAL BOARD FOR AMC1301
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AMC1301 1 - Single Kanalen per IC Isolatie Versterker evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang / kanaal
13mA
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - voeding (hoofd IC)
7,2mA
Verpakking
Bulk
Spanning - voeding, enkel/dubbel (±)
3V ~ 5,5V