AMC22C11DR
Productnummer DigiKey
296-AMC22C11DRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-AMC22C11DRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-AMC22C11DRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMC22C11DR
Beschrijving
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Vergelijkers Standaard (voor algemeen gebruik) Open-Drain 8-SOIC
Categorie
Stroom - ingang bias (max.)
0,025µA @ 4V
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - rust (max.)
2,2mA, 3,7mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Propagatievertraging (Max)
380ns
Status onderdeel
Actief
Hysterese
25mV
Type
Standaard (voor algemeen gebruik)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal elementen
1
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Type uitvoer
Open-Drain
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - voeding, enkel/dubbel (±)
3V ~ 27V