CD74HC123M96
Productnummer DigiKey
296-14508-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-14508-1-ND - Cut Tape (CT)
296-14508-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD74HC123M96
Beschrijving
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Monostabiele multivibrator 25 ns 16-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CD74HC123M96 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Propagatievertraging
25 ns
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - uitgang hoog, laag
5,2mA, 5,2mA
Serie
Spanning - voeding
2 V ~ 6 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type logica
Monostabiel
Verpakking / doos
16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)