CD74HC193M96
Productnummer DigiKey
296-CD74HC193M96TR-ND - Tape & Reel (TR)
296-CD74HC193M96CT-ND - Cut Tape (CT)
296-CD74HC193M96DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD74HC193M96
Beschrijving
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
Gedetailleerde beschrijving
Tellers IC Binaire teller 1 Elementen 4 Bit Positieve rand 16-SOIC
EDA/CAD-modellen
CD74HC193M96 Modellen
Categorie
Timing
Synchroon
Fabrikant
Texas Instruments
Telsnelheid
29 MHz
Serie
Triggertype
Positieve rand
Spanning - voeding
2 V ~ 6 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type logica
Binaire teller
Type montage
Opbouwmontage
Richting
Omhoog, omlaag
Verpakking / doos
16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)