CD74HC73M96
Productnummer DigiKey
296-14540-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-14540-1-ND - Cut Tape (CT)
296-14540-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD74HC73M96
Beschrijving
IC FF JK TYPE DBL 1-BIT 14-SOIC
Gedetailleerde beschrijving
Flip-flop schakelingen 2 Element JK-type 1 Bit Negatieve rand 14-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
EDA/CAD-modellen
CD74HC73M96 Modellen
Categorie
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
28ns @ 6V, 50pF
Fabrikant
Texas Instruments
Triggertype
Negatieve rand
Serie
Stroom - uitgang hoog, laag
5,2mA, 5,2mA
Spanning - voeding
2V ~ 6V
Status onderdeel
Actief
Stroom - rust (Iq)
4 µA
Functie
Reset
Ingangscapaciteit
10 pF
Type
JK-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TA)
Type uitvoer
Complementair
Type montage
Opbouwmontage
Aantal elementen
2
Apparaatpakket leverancier
14-SOIC
Aantal bits per element
1
Verpakking / doos
14-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Klokfrequentie
60 MHz