CSD25213W10
Productnummer DigiKey
296-40004-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-40004-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40004-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSD25213W10
Beschrijving
MOSFET P-CH 20V 1.6A 4DSBGA
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 20 V 1,6 A (Ta) 1W (Ta) Opbouwmontage 4-DSBGA (1x1)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSD25213W10 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1,1V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
2.9 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (max.)
-6V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
478 pF @ 10 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1W (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
20 V
Apparaatpakket leverancier
4-DSBGA (1x1)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
2,5V, 4,5V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
47mOhm @ 1A, 4,5V