ESD2CANXL24DBZRQ1
Productnummer DigiKey
296-ESD2CANXL24DBZRQ1TR-ND - Tape & Reel (TR)
296-ESD2CANXL24DBZRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-ESD2CANXL24DBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESD2CANXL24DBZRQ1
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 36VC SOT233
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
36V (nom.) Klem 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ESD2CANXL24DBZRQ1 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
90W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
CAN
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
1,7pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TA)
Bidirectionele kanalen
2
Soort
Automotive
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V (max,)
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - doorslag (min.)
35,5V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
36V (nom.)
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
2,5A (8/20µs)