F28P550SJ9PDTR
Productnummer DigiKey
296-F28P550SJ9PDTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-F28P550SJ9PDTRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-F28P550SJ9PDTRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F28P550SJ9PDTR
Beschrijving
C2000 32-BIT MCU, 1X C28X + 1X C
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
C28x null Microcontrollers IC 32-bit 150MHz 1MB (1M x 8) FLASH 128-TQFP (14x14)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
F28P550SJ9PDTR Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
133K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,8V ~ 3,63V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 39x12b SAR;D/A 1x12b
Kernprocessor
C28x
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
32-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
150MHz