LM1117IDTX-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LM1117IDTX-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LM1117IDTX-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM1117IDTX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM1117IDTX-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA TO-252-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM1117IDTX-3.3/NOPB Modellen
Stroom - rust (Iq)
5 mA
Serie
Stroom - voeding (max.)
10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
15V
Apparaatpakket leverancier
TO-252-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 800mA