LM1117MP-1.8/NOPB
Productnummer DigiKey
LM1117MP-1.8/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LM1117MP-1.8/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM1117MP-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM1117MP-1.8/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 800MA SOT-223
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA SOT-223
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM1117MP-1.8/NOPB Modellen
Stroom - rust (Iq)
5 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
10 mA
PSRR
75dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
15V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 800mA