LM2576HVS-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LM2576HVS-3.3/NOPB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2576HVS-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 leads + tab), TO-263BA
EDA/CAD-modellen
LM2576HVS-3.3/NOPB Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
60V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Stroom - uitgang
Verpakking
Buis
Frequentie - schakeling
52kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
TO-263 (DDPAK-5)
Aantal uitgangen
1
Basisproductnummer
Spanning - ingang (min.)
4V