LM385BXZ-2.5/NOPB
Productnummer DigiKey
LM385BXZ-2.5/NOPB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM385BXZ-2.5/NOPB
Beschrijving
IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±1,5% TO-92-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM385BXZ-2.5/NOPB Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
30ppm/°C
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
120µVrms
Verpakking
Bulk
Stroom - kathode
20 µA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (TA)
Referentietype
Shunt
Type montage
Through-hole
Type uitvoer
Vast
Verpakking / doos
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Apparaatpakket leverancier
TO-92-3
Stroom - uitgang
20 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±1,5%