LM4040A10IDCKR
Productnummer DigiKey
296-20856-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-20856-1-ND - Cut Tape (CT)
296-20856-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM4040A10IDCKR
Beschrijving
IC VREF SHUNT 0.1% SC70-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±0,1% SC-70-5
EDA/CAD-modellen
LM4040A10IDCKR Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
100ppm/°C
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
180µVrms
Stroom - kathode
125 µA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Verpakking / doos
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spanning - uitgang (min./vast)
10V
Apparaatpakket leverancier
SC-70-5
Stroom - uitgang
15 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,1%