LM4041B12IDBZR
Productnummer DigiKey
296-20912-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-20912-1-ND - Cut Tape (CT)
296-20912-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM4041B12IDBZR
Beschrijving
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±0,2% SOT-23-3
EDA/CAD-modellen
LM4041B12IDBZR Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
100ppm/°C
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - uitgang (min./vast)
1,225V
Stroom - uitgang
12 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,2%