LM4128BMF-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LM4128BMF-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LM4128BMF-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM4128BMF-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM4128BMF-3.3/NOPB
Beschrijving
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,2% SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM4128BMF-3.3/NOPB Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
75ppm/°C
Fabrikant
Texas Instruments
Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz
310µVp-p
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - ingang
3,7V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding
100µA
Referentietype
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Vast
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Stroom - uitgang
20 mA
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Tolerantie
±0,2%