LM43602DSUT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LM43602DSUT |
Beschrijving | IC REG BUCK ADJ 2A 16SON |
Standaard levertijd fabrikant | 6 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 2A 16-VFDFN blootliggende pad |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LM43602DSUT Modellen |
Categorie | Spanning - ingang (max.) 36V |
Fabr. | Spanning - uitgang (min./vast) |
Serie | Spanning - uitgang (max.) 28V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - uitgang |
Status onderdeel Actief | Frequentie - schakeling 200kHz ~ 2,2MHz |
Functie Verlagingsomzetter | Synchrone gelijkrichter Ja |
Uitvoerconfiguratie Positief | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Topologie | Type montage Opbouwmontage, wettable flank |
Type uitvoer | Verpakking / doos |
Aantal uitgangen 1 | Apparaatpakket leverancier 16-SON (4x5) |
Spanning - ingang (min.) 3,5V | Basisproductnummer |