LM43602PWP
Productnummer DigiKey
296-46517-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM43602PWP
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 2A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM43602PWP Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - ingang (max.)
36V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Spanning - uitgang (max.)
28V
Verpakking
Buis
Frequentie - schakeling
200kHz ~ 2,2MHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
16-HTSSOP
Spanning - ingang (min.)
3,5V