LM43603PWPEVM
Productnummer DigiKey
296-37858-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM43603PWPEVM
Beschrijving
EVAL BOARD FOR LM43603
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LM43603 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
3A
Fabrikant
Texas Instruments
Spanning - ingang
3,5V ~ 36V
Serie
Topologie regelaar
Buck
Verpakking
Box
Frequentie - schakeling
500kHz
Status onderdeel
Actief
Inhoud
Printplaat/-platen
Hoofddoel
DC/DC, step-down
Gebruikt IC / onderdeel
LM43603
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Basisproductnummer
Spanning - uitgang
3,3V